2442/83
Jaeger-LeCoultre
Atmos, bordur i kasse af messing og glas, timekrans med arabertal. Mærket 'ATMOS' Nummereret 400375. 20. årh. H. 22,5. L. 18. B. 13,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Brochure medfølger.
Vurdering
846810 | ||
921626 | ||
1152554 | ||
846622 |