2442/​83

Jaeger-LeCoultre

Atmos, bordur i kasse af messing og glas, timekrans med arabertal. Mærket 'ATMOS' Nummereret 400375. 20. årh. H. 22,5. L. 18. B. 13,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Brochure medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?