1835/123
Fransk Louis XVI spejl i ramme af delvis forgyldt og bemalet træ, prydet med musiksymbol, kvaster og guirlander. Ca. 1800. H. 68. B. 39.
Ridser og mærker. Restaureret. Brugsslitage. Defekter.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag