2448/17
Régence spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, udskåret med muslinger og bladværk. Sverige, 18. årh.s midte. H. 120. B. 56.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Pletvis senere forgyldning.
Vurdering
Hammerslag
1027853 |