2104/1038
Egon Banke (f. 1929, d. 1992)
“Tø”. Sign. Banke samt på bagsiden Egon Banke 65. Olie på lærred. 66×100.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud