Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“House of Night and Day”. Sign. på bagsiden Anette H. Flensburg 2006. Olie på lærred. 200×300. Uindrammet.
Udstillet: “Anette Harboe Flensburg - House of Night and Day”, Galleri Christina Wilson, København, 2006, geng. i kat. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020