1912/9028
Et par Augustenborg stager af gul bemalt tin, tulipanformede stammer på firsidede fodstykker. 19. årh. H. 21. (2)
Afslag på maling. Brugsslitage.
Selected, 18. marts 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud