2442/​98

Fransk Hall-lanterne af forgyldt bronze med sider af slebet glas, støbt med rocailler. Rokokoform. Cirka 1900. H. 55. B. 22.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
Fra i Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?