2438/11
Dansk kommode af guldstafferet nøddetræ i rokoko form, 20. årh. H. 81. B. 77. D. 48. samt Louis XVI spejl af forgyldt og bemalet træ, 18. årh. slutning. H. 91. B. 50. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag