2110/545
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Portræt. Sign. Kai. Olie på lærred. 65×62.
Original stand.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag