12115/​200

Indisk patchwork i “forgyldt” og “forsølvet” tråd, prydet med små glasflusser. 20. årh. 102×154.

Alders- og brugsrelaterede spor.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag