2440/80
Signeret Keshan tæppe med kurkuld på silke, medaljondesign på lys bund. Iran. 20. årh. 254×155.
Slidte frynser.
Fra
i
Vurdering
179980 | ||
1146938 | ||
803037 (Autobud) | ||
1107054 | ||
803037 | ||
959601 |