2425/728
Anne Tholstrup (f. København 1952)
Uden titel, 2007. Sign. AT; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 41×35. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
1040522 | ||
1072055 | ||
215639 (Autobud) | ||
1072055 | ||
215639 (Autobud) | ||
1072055 | ||
215639 (Autobud) | ||
1072055 | ||
215639 (Autobud) | ||
807938 | ||
215639 (Autobud) | ||
807938 | ||
215639 | ||
807938 | ||
863101 | ||
924810 | ||
859676 |