2440/784
Martin Meyer-Pyritz (f. 1870, d. 1942)
Landskab med en sø. Sign. M. Meyer-Pyritz. Olie på malepap. 24×33.
Behov for rensning. Mindre område med krakeleringer.
Vurdering
906972 | ||
998214 |