2140/4638
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 19/12 1927 med 9 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Nr. 26 avane. Pæn kvalitet
Frimærker, 10. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag