1946/​481

Humidor af rodtræ, indvendigt rumindelt, med beslag af messing. Mærket Dunhill, made in England. H. 15. B. 25. D. 22.

Nogle ridser og mærker. Krakeleringer i lakken. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK
950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK