2446/​323

Svenske halvrundt skab af bemalet træ, front med buet dør. Gustaviansk form, 20. årh. og senere omlavet. H. 75. B. 47. D. 36.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

279627 3.000 DKK