2005/592
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Komposition med ur. Sign. Lars Nørgård 95. Akvarel på papir. Bladstørrelse 40×30.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag