2132/81
12 bolt dykkerhjelm af håndslået messing og kobber, sider samt front med glas. 20. årh.s anden halvdel. H. 52 cm.
Tre bolte mangler. Reparationer. Buler, ridser og mærker. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud