2014/792
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
“Landskab”. Sign. på bagsiden Jan Christensen 2019 - overmaling. Olie på lærred. 66×96.
Intet at bemærke. Overmalet maleri.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag