2417/93
Romersk atlet af forgyldt bronze. Monteret på base af sortbroget marmor. Efter antikken, 19. årh.s slutning. H. 31/34 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag
19 bud