12103/​3

Ubekendt maler ca. 1900

Opstilling med blomster i kurv. Usign. Olie på plade. Rammemål 29×37.

Sælger oplyser

Intet at bemærke. Ramme med skrammer.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

1.500–2.000 kr.

Hammerslag

800 kr.

800 kr.
750 kr.