12103/3
Ubekendt maler ca. 1900
Opstilling med blomster i kurv. Usign. Olie på plade. Rammemål 29×37.
Intet at bemærke. Ramme med skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag