2040/325
Større og mindre fad af sølv og sterlingsølv med ligeknækket fane graveret med spejlmonogram. 20. årh. Diam. 25 og 36. Vægt ca. 1155 gr. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud