2031/65
Barok bord af egetræ, front med skuffe, runde ben hvor imellem fodlister. 18. årh.s første halvdel. H. 77. B. 143. D. 70.
Ridser og mærker. Ridser og mærker. Restaureret. Ny skuffe bund.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
64 bud