Banksy (f. 1975)
“HMV Dog”, 2003. Stempelsigneret i rødt og nummereret i blyant 105/600. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 34,5×50. Uindrammet.
'Certificate of Authenticity' fra Pest Control/picturesonwalls Ltd, signeret og dateret 10.4.16, medfølger.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017