2450/820
Lille vægreol af teak. Udført og mærket hos Løvig, Dansk Design Denmark. H. 17. L. 59. D. 23.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Finér mangler på top af en inddelingsvæg.
Vurdering