2203/76
Ubekendt maler, 20. årh.
Studie af en skovskade. Sign. Vilh. Andersen. 12.2.17. Olie på lærred, monteret på plade. 34,5×27,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag