2443/​119

Fransk vægur i kasse af forgyldt bronze med skive af hvid emalje. Rokoko form, 19. årh.s anden halvdel. H. 47. B. 27.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Optræksnøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?