2250/1175
Diamanthalskæde af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 43 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En diamant mangler.
Smykker og Fashion, 14. december 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud