2048/68
Canterbury af mahogni, stående på hjul af messing. England. 20. årh. H. 41. B. 42. D. 28.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag