2048/​68

Canterbury af mahogni, stående på hjul af messing. England. 20. årh. H. 41. B. 42. D. 28.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag