2150/132
Kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i farver med høns og blomster ved klippeparti. Stemplet. 20. årh. H. 43.
Kanthak ved fodrand. Overfladeridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. december 2021
Vurdering
Hammerslag