12005/9
Margrethebæger af porcelæn med montering af delvist forgyldt sterlingsølv. Kgl. P. nr. 3374 samt A. Michelsen. H. 12.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Hårrevner i bunden og en på siden
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag