12005/​9 Margrethebæger af porcelæn med montering af delvist forgyldt sterlingsølv. Kgl. P. nr. 3374 samt A. Michelsen. H. 12.

Be­skriv­el­se

Margrethebæger af porcelæn med montering af delvist forgyldt sterlingsølv. Kgl. P. nr. 3374 samt A. Michelsen. H. 12.

Sælger oplyser

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Hårrevner i bunden og en på siden

Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020

Vur­dering

1.200 kr.

Hammerslag

750 kr.

(Autobud) 750 kr.
700 kr.
650 kr.
600 kr.