12005/​9

Margrethebæger af porcelæn med montering af delvist forgyldt sterlingsølv. Kgl. P. nr. 3374 samt A. Michelsen. H. 12.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Hårrevner i bunden og en på siden

Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

750 DKK

(Autobud) 750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK