2420/545
Olivia Holm-Møller (f. Homaa 1875, d. Rungsted 1970)
Landskab. Sign. O.H.M. Olie på plade. 77×64.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag