2048/866
Vase af stentøj med indridset mønster i relief. Dekoreret med brunorange glasur. Udført og stemplet af Saxbo, Danmark. H. 20,5.
Almindelig brugsslitage.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
48 bud