2131/​107

Military kommode af mahogni med beslag og greb af messing. 20. årh. H. 87. B. 108. D. 34.

Enkelte ridser og mærker. Pæn stand.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK