2131/107
Military kommode af mahogni med beslag og greb af messing. 20. årh. H. 87. B. 108. D. 34.
Enkelte ridser og mærker. Pæn stand.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag