1507/1522
Karl Ludwig Otto Geyer
Lille figur af patineret bronze, sokkel af rød og sort marmor, faun på skildpadde. Sign. 19. årh.s slutning. H. 20. cm.
Varia, 12. februar 2015
Vurdering
Hammerslag