2426/657
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
To kompositioner. Begge sign. EA Frandsen 05, E.A. 9/14 og 14/14. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×54. (2)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
915896 | ||
903216 (Autobud) | ||
915896 | ||
903216 (Autobud) | ||
1118161 | ||
903216 | ||
1118161 (Autobud) | ||
903216 | ||
1118161 | ||
1142369 | ||
1160108 | ||
1142369 | ||
1118161 | ||
1160108 | ||
880924 | ||
1035393 | ||
1017618 | ||
802374 |