2004/​929

Christian Faarup (f. Dollerup Sogn 1914, d. 1988)

Landskab. Sign. C. Faarup 57. Olie på lærred. 56×69.

Mindre trykmærke.

Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020

Vur­dering

1.500 kr

Hammerslag

650 kr

13 bud

650 kr
(Autobud) 600 kr
550 kr
480 kr
(Autobud) 460 kr
440 kr
(Autobud) 320 kr
300 kr
(Autobud) 290 kr
280 kr
270 kr
260 kr
250 kr