12016/163
Nes Lerpa (f. København 1942)
To kompositioner. Sign. Nes Lerpa 81. III/IX og IV/X. Litografier i farver. Det grønne med blindstempel fra L. Chr. Sørensen. 69×54,8. Uindrammet. (2)
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag