2439/​249

Marinus Nielsen (f. Læsø 1882, d. 1971)

Gårdeksteriør fra Læsø. Sign. monogram. Olie på lærred. 28×39.

In need of a light surface cleaning.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

20 bud

940166 4.200 DKK
1080811 4.000 DKK
940166 3.800 DKK
1080811 3.600 DKK
940166 3.400 DKK
1080811 3.200 DKK
940166 (Autobud) 3.000 DKK
1080811 2.900 DKK
940166 (Autobud) 1.550 DKK
1080811 1.500 DKK
940166 (Autobud) 1.450 DKK
1080811 1.400 DKK
940166 (Autobud) 1.350 DKK
1080811 1.300 DKK
940166 (Autobud) 1.250 DKK
1080811 1.200 DKK
940166 (Autobud) 1.150 DKK
1080811 1.100 DKK
940166 1.050 DKK
1080811 1.000 DKK