2436/1134
Jadering af 18 kt. guld prydet med udskåret jade. Vægt ca. 12,5 g. Front 2,7×3,8 cm. Str. 59.
Smykkepose medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Vurdering
999018 | ||
846622 (Autobud) | ||
999018 | ||
846622 | ||
999018 |