2418/668
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Model. Usign. Olie på lærred. 92×73.
Lærredet er dubleret. Talrige krakeleringer. Retoucheringer. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag