2448/​113

Dansk Louis XVI kommode af mahogni med tre skuffer. 18. årh.s slutning. H. 80. B. 71. D. 47.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

15 bud

804188 3.800 DKK
969312 3.600 DKK
930230 3.400 DKK
969312 3.200 DKK
930230 3.000 DKK
969312 2.900 DKK
930230 2.800 DKK
969312 2.700 DKK
930230 2.600 DKK
804188 2.500 DKK
930230 2.400 DKK
804188 2.300 DKK
930230 2.200 DKK
804188 2.100 DKK
930230 2.000 DKK