12107/229
Christo. Harry N. Abrams: Surrounded Island, Biscayne Bay, Greater Miami, Florida 1980–83. New York, 1986. Lærredsbind i orig. kassette. Navn på bagside. 696 s. 29×30. Vedlagt orig. håndskrevet postkort, signeret af Christo, dateret New York 1995.
Kassette er falmet. Bogen er som ny.
Kunst, antikviteter & design, 18. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud