2043/422
Dansk rokokospejl i ramme af forgyldt træ. Facetslebet glas. Ca. 1760. H. 102. B. 52.
Patina. Spejlglas 19. årh.s slutning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag