12043/109
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To kompositioner. Usign. Litografier. Trykt hos Brøndums Grafiske Værksted. 1993. Lysmål 15×11. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag