2431/780
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
Sofabord af eg på hjul, plade af glas. Udført og mærket hos Getama. H. 40. L. 64. B. 48.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
19 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||