872/1017
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Note”, 1980. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Mixed media på træplade. 61×61.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag